У Тернах жахлива аварія...

27 квітня 2018 року, вночі, у селищі Терни, що в Недригайлівському районі, 20-річний місцевий житель на автомобілі ВАЗ 2101 зіткнувся із КАМАЗом, який стояв на убіччі.

На щастя, водій легковика залишився живим.

Проте він отримав серйозні травми – закриту черепно-мозкову, струс головного мозку, грудного та шийного відділів хребта, забій обличчя.

Його госпіталізувано до Недригайлівської центральної районної лікарні, повідомив відділ комунікації ГУНП у Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.