Герої не помирають, пам’ять про них живе вічно…

У приміщенні Буринської публічної бібліотечної системи відбулося засідання «круглого столу», присвячене 73-й річниці Перемоги у Другій світовій війні.

Завідувачка Буринською централізованою публічною бібліотекою Лідія Герасименко та директор Буринського районного краєзнавчого музею Микола Кононенко підготували для учасників засідання цікавий матеріал про Героїв колишнього Радянського Союзу – земляків, а також інші дослідницькі матеріали часів війни 1941-1945 років.

У заході взяли участь активісти районної організації ветеранів, районної організації УСВА «Обов’язок», учасники війни, учасники АТО, слухачі Університету ІІІ віку.

Ветерани поділилися спогадами та враженнями про події тих часів, переглянули фільм місцевого кіноаматора Анатолія Заступа про ветеранів війни з Буринщини.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.