Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «З новим навчальним роком! Зі святом – Днем Знань!»

Дорогі школярі й студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради щиро віншую вас з 1 вересня – Днем Знань. Найщиріші вітання адресую шановним батькам, бабусям і дідусям, чиї діти йдуть до школи чи вишу.

Нинішнього навчального року на Сумщині сядуть за парти понад 97 тисяч учнів закладів середньої освіти. Серед них майже 9800 – первачки. На них чекають оновлені навчальні кабінети, модернізовані шкільні бібліотеки, швидкісний інтернет у кожному з 411 навчальних закладів області. Освітяни обіцяють своїм вихованцям поглиблену предметну спеціалізацію, удосконалену позашкільну гурткову роботу.

1 вересня – це всенародне свято, завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. І я зичу кожному з вас веселого й радісного Дня Знань усупереч усім обмеженням через коронавірус, міцного здоров’я, нових знань, впевненості у власних силах, добра і натхнення!

З новим навчальним роком! Зі святом – Днем Знань!

З повагою,

ВОЛОДИМИР ТОКАР, голова Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.