Іван Рябоконь, сільський голова Слободи, привітав першокласників та випускників з Днем Знань…

У зв'язку з адаптивним карантином, йдеться у повідомленні на сторінці «Першотравнева Ім. В.Г.Михайлика» в Фейсбуці, зустріч у ранковому колі у Першотравневій ЗОШ І -ІІІ ступенів імені В.Г. Михайлика відбулася у два етапи.

Випускників та першокласників привітали з початком нового навчального року сільський голова Іван Рябоконь та директор школи Гриценко Т. І.

А щоб зробити День Знань більш яскравішим, цікавішим та пам’ятким на території школи були створені фотозони, де класні родини мали можливість сфотографуватися…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.