Неподалік Путивля відбувся День здоров’я

А якщо точніше, то День здоров’я відбувся в Мазівському НВК, який розташований дещо більше 10 кілометрів від районного центру.

–Цей захід є традиційним, і від відбувається щозими, – сказав у ексклюзивному інтерв'ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) вчитель Мазівського НВК Валерій Озаренко. – А весною в школі відбувається патріотична гра «Зорянка». До речі, захід теж традиційний…

...І зимового січневого дня у Мазівці серед школярів на повітрі відбувалися змагання з лижних перегонів та підтягуванні на поперечині.

А в приміщенні школи проходили турніри з настільного тенісу серед дівчат та хлопців.

А ще дівчата визначали переможця в шашках, а хлопці – шахах.

Відбулися й естафетні ігрові змагання.

Потім відбулося нагородження переможців змагань з цих видів спорту.

На льодовому майданчику дітвора каталася на ковзанах, а також спускалася з спеціально підготовленої льодової гірки.

А для учнів початкових класів було проведено конкурс-фестиваль малюнків на ... снігу.

Діти спеціальними фарбами малювали сонце, зимових казкових героїв та мирне синє небо.

Словом, День здоров'я у Мазівській школі – це завжди веселий, активний захід, який подобається всім школярам.

День був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій повернулися додому…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.