Благородний вчинок Ані Єфіменко, восьмикласниці із Пісок…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ОСВІТА розповідав, що вихованка краєзнавчого гуртка Пісківськоі ЗОШ І-ІІІ ступенів, що в Буринському районі Сумської області, учениця 8 класу Єфіменко Анна взяла участь у обласному етапі конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів.

Аня виборола почесне третє місце.

Аня проводила віртуальну екскурсію «З того краю, що селом зоветься», і розповідала про відомих людей пісківського краю – Василя Головіна, воїна, письменника, мецената, який жив у 18-19 століття, Сергія Сушу, поета та прозаїка 20 століття що був редактором потужних радянських видань «Соврємєнник» та «Совєтский писатєль» та Ніну Виноградську, Заслуженого діяча мистецтв Украіни, члена національноі спілки письменників Украіни.

А ще на областному конкурсі учасники мали змогу познайомитися з творчими дитячими колективами обласного ЦДЮТ – вокальним ансамблем центру та театром моди «АртМода».

Вони також взяли участь у краєзнавчій грі «Краєзнавче лото».

У грі перемогла саме Аня Єфіменко, яка найшвидше закрила своє ігрове поле.

За перемогу їй вручили гру «Козацьке лото».

Але...несподіванка.

Свій приз Аня Єфіменко подарувала найменшому учаснику конкурсу і гри Тимофію, шестикласнику із школи №15 міста Суми.

Цей хлопчик підкорив і конкурсантів, і журі, і глядачів своєю дитячою безпосередністю, ерудицією та талантом.

Ось такий благородний вчинок Ані Єфіменко, восьмикласниці із Пісок…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.