У Бурині обговорили питання щодо спільних заходів відповідно до проекту «Я маю право»

У межах правопросвітницького проекту «Я маю право» начальник Буринського бюро правової допомоги Марія Бондаренко спільно з керівником апарату Буринської районної державної адміністрації Аллою Гайдуковою, представниками структурних підрозділів адміністрації провели нараду.

На ній були обговорені питання щодо спільних заходів, а саме – спільні виїзди до сільських рад району, лекції в школах, спільні прийоми громадян тощо.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.