«Козацький гарт» у Бурині

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ОСВІТА повідомляв, що 11 жовтня 2018 року до Дня захисника України та Дня Українського козацтва в Буринському міському Павловському парку відбувся спортивно-патріотичний захід «Козацький гарт».

У ньому взяла участь учнівська молодь закладів загальної середньої освіти Буринської міської ради та Буринського району.

Командам юнаків з 9 навчальних закладів (понад 50 учасників) потрібно було продемонструвати свої знання з історії українського козацтва, сильний характер і найкращі фізичні якості.

Адже програма лійства включала такі конкурси як «вікторина», «метання гирі», «підтягування на перекладені», «подолання туристської смуги перешкод» та «перетягування канату».

Хлопці дійсно довели, що козацькому роду нема переводу…

За результатами змагань І місце виборола команда Буринської СШ І-ІІІ ст. №1 імені В.М. Кравченка, ІІ місце – Червонослобідська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Г.Я. Базими, ІІІ місце - Буринська СШ І-ІІІ ст. №2 ім. Ю.М. Лавошника.

Також в рамках даного заходу представники з Сумського обласного центру відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання провели з молоддю лекції з «тактичної медицини» та змагання з військово-тактичної гри «Лазертаг».

Суть її полягає в ураженні противника безпечними інфрачервоними «лазерними» пострілами з бластерів (гвинтівки, автомати, пістолети), і не завдаючи при цьому гравцю жодної шкоди для здоров’я.

Кращими в лазерних боях виявилися учні Чернечослобідського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. та Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Ю.М. Лавошника.

Усі учасники заходу отримали сувеніри та солодкі подарунки, а переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Ярослав Романчук, завідувач сектором з питань молоді та спорту управління освіти, молоді, спорту, культури, туризму Буринської міської ради.

Світлина автора.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.