У Бурині відбувся баскетбольний турнір

У спортивній залі Буринської спеціалізованої школи № 2 імені Ю.М.Лавошника відбувся турнір із баскетболу серед юнацьких команд «Золота осінь».

Його присвятили Дню захисника України.

У змаганнях взяли участь команди міських шкіл – Буринської спеціалізованої школи № 1 імені В.М. Кравченка, Буринської спеціалізованої школи № 2 імені Ю.М.Лавошника та Буринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.

Переможцем турніру стала команда Буринської СШ № 2 імені Ю.М.Лавошника.

Друге місце посіли баскетболісти Буринської СШ № 1 імені В.М. Кравченка, третє – Буринської ЗОШ №3.

Усі учасники туоніру нагороджені медалями та почесними грамотами.

А спортивне дійство організувала та провела Олена Чащина, викладач-тренер Буринської ДЮСШ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.