На Сумщині уже є 84 хворих на коронавірус

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА розповідав, що в Сумській області станом на Великдень, 20 квітня 2020 року, було зафіксовано 83 хворих на коронавірус…

Станом на сьогодні, 21 квітня 2020 року, на Сумщині зафіксовано 84 випадки COVID-19, тобто, на один випадок більше, аніж було на вчора…

За останню добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 1 особи з Кролевецького району.

Наразі на Сумщині 10 осіб одужали від Covid-19.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, у м. Суми – 8 випадків захворювання, м. Охтирка – 4, м. Конотоп – 9, Конотопський район – 25, м. Кролевець – 19, Кролевецький район – 7, м. Шостка – 7, Тростянецький район – 2, Роменський район – 1, Недригайлівський район – 1, м. Білопілля – 1.

До слова, як повідомляє МОЗ, в Україні зафіксовано 6125 випадків коронавірусної хвороби.

За даними ЦГЗ, станом на 9 годину сьогодні, 21 квітня 2020 року, в державі є 6125 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 161 летальний, 367 пацієнтів одужали.

За минулу добу зафіксовано 415 нових випадків…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.