На Сумщині без нових випадків захворювань на коронавірус

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА розповідав, що в Сумській області станом на Великдень, 19 квітня 2020 року, було зафіксовано 83 хворих на коронавірус…

Станом на сьогодні, 20 квітня 2020 року, кількість хворих на Covid-19 не змінилася.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, у м. Суми − 8 випадків захворювання, м. Охтирка − 4, м. Конотоп − 9, Конотопський район − 25, м. Кролевець − 19, Кролевецький район − 6, м. Шостка − 7, Тростянецький район − 2, Роменський район − 1, Недригайлівський район − 1, м. Білопілля − 1.

Загальна кількість хворих, які одужали від коронавірусу є 10 осіб, а 4 людини померли...

За інформацією заступника директора Сумського обласного лабораторного центру Михайла Мацюка, 19 квітня 2020 року лабораторія не подала до МОЗ нову інформацію щодо тестування жителів Сумщини на коронавірус, оскільки о 22 годині дослідження ще перебували в роботі

«Апарат за один раз бере 96 зразків, було поставлено 80. На 22.00 дослідження не були завершені, оскільки ще були в роботі. Звітність у МОЗ подається до 22 години, результати були готові після 23.00. Це звичайний робочий момент», - пояснив він.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.