У Бурині коронавірусу не виявлено

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках розповідав про підозру на коронавірус у молодого чоловіка, який повернувся з заробітків у Польші.

За повідомленням головного лікаря КНП «Буринська ЦРЛ» Зої Сидорук, попередньо з Києва 25 березня 2020 року надійшла інформація щодо хворого, який перебуває у лікарні міста Буринь.

Біоматеріали відповідно лабораторних даних засвідчили відсутність хвороби на коронавірус.

Дещо пізніше офіційно підтверджено з Києва про відсутність COVID-19 у буринця.

Отже, коронавіруса у Бурині на даний час немає…

На світлині: карантин у місті Буринь 26 березня 2020 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.