Коронавірус таки добрався до Сумщини

Сьогодні, 25 березня 2020 року, в Сумській області зафіксований уже один лабораторно підтверджений випадок COVID-19 у місті Суми.

Хвора людина перебуває у спеціалізованому медичному закладі, ізольована і отримує допомогу відповідно протоколу лікування COVID-19, повідомив офіційний сайт Сумської обласної державної адміністрації..

Також визначені всі контактні цієї особи, які перебувають на самоізоляції під медико-санітарним наглядом.

На сайт, зокрема, повідомляється, що про остаточний діагноз у жительки Конотопського району, експрес-тест на COVID-19, якого дав позитивний результат, говорити поки зарано.

Адже це – результат експрес-тесту, який є попереднім. У даному випадку можна говорити про підозру на коронавірус.

Медиками взяті повторні аналізи від зазначеної особи, які направлені до Сумського обласного лабораторного центру.

У разі отримання позитивного результату у Сумах аналізи будуть спрямовані до Києва для остаточного підтвердження діагнозу COVID-19.

Хвора особа ізольована та перебуває під наглядом лікарів.

Місцевими органами влади, медичними працівниками спільно з представниками Національної поліції України визначаються усі контактні особи пацієнта з підозрою на коронавірус…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.