У рідних померлої від коронавірусу жінки в Конотопі швидкі тести теж виявили цю хворобу

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках розповідав, що жителька села Козацьке, що в Конотопському раоні, першою на Сумщині померла від коронавірусної інфекції...

Сьогодні вранці, 27 березня 2020 року, голові міста Конотоп Артему Семеніхіну лікар Конотопської ЦРЛ повідомив, що, за даними Сумського обласного лабораторного центру, який вже має результати дослідження біоматеріалів жінки, 1941 року народження, яка померла у реанімації Конотопської центральної районної лікарні 25 березня 2020 року, підветрджено коронавірус.

Також міський голова повідомив, що швидкі тести виявили коронавірус у онука, доньки і сина померлої пенсіонерки…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.