Артем Семеніхін, міський голова Конотопа, повідомив про перший випадок коронавірусу в місті

Міський голова Конотопа Артем Семеніхін повідомив, що у місті щойно діагностували перший випадок захворювання на коронавірус.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці: «Жінка 76 років з села Козацького Конотопського району. На даний момент перебуває в реанімації ЦРЛ. Вживаємо всіх необхідних заходів. Людина при свідомості і під’єднана до апарату штучної вентиляції легенів».

Артем Семеніхін - міський голова Конотопа

48 хвилин тому

В Конотопі щойно діагностували перший випадок захворювання на Коронавірус. Жінка 76 років з села Козацького Конотопського району. На даний момент перебуває в реанімації ЦРЛ. Вживаємо всіх необхідних заходів. Людина при свідомості і під’єднана до апарату штучної вентиляції легенів. Детальніша інформація трохи згодом. Деталі: Жінці було зроблено два тести на наявність у неї «COVID19” і обидва показали позитивний результат. Взято ще додаткові аналізи і відправлені в лабораторію до міста Суми.

На світлині: Конотопська ЦРЛ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.