На Сумщині є 9 підозр на коронавірус

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, на Сумщині станом на сьогоді, 23 березня 2020 року, кількість випадків підозрілих на COVID-19 є 9, а кількість підтверджених випадків COVID-19 – 0.

МОЗ повідомляє, що станом на 10 годину 23 березня 2020 року в Україні зафіксовано 73 випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.