В Україні від коронавіруса благополучно вилікувалися вже 8 хворих на нього

На Сумщині поки що випадків цієї дуже небезпечної хвороби не зафіксовано…

Зокрема, в Бурині 23 березня 2020 року заплановано проведення 42 сесії Буринської районної ради щодо виділення коштів Буринській ЦРЛ для боротьби з коронавірусом. Про це в розділі ПОЛІТИКА повідомив інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ).

Із 47 пацієнтів в Україні від коронавіруса вилікувалися вісім хворих. Всі вони проходили лікування в Чернівецькій області.

Про це в сьогодні в неділю, 22 березня 2020 року, повідомив Центр громадського здоров'я МОЗ України.

«Станом на ранок 22 березня в Україні зафіксовано 47 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, в тому числі 3 летальних, а 8 осіб одужали», - йдеться в повідомленні.

Випадки коронавірусної інфекції були зафіксовані в таких регіонах країни:

Дніпропетровська область - 2;

Донецька область - 1;

Житомирська область - 2 (1 випадок летальний);

Івано-Франківська область - 2 (1 летальний);

м Київ - 9;

Київська область - 4;

Львівська область - 1;

Тернопільська область - 1;

Чернівецька область - 25 (1 летальний, 8 одужали).

Представники відомства додали, що з початку року зареєстровано 531 підозра на коронавірус, з них 441 результат негативний, 43 зразка все ще досліджують.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.