У Сумському обласному клінічному онкодиспансері відкрито кабінет із сучасним мамографічнм обладнанням

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА повідомляв, що сучасний мамограф медзаклад отримав як переможець конкурсу від Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» серед 19 державних медичних закладів обласного рівня

Відкриваючи кабінет, начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій Бутенко подякував благодійникам за такий подарунок для онкодиспансеру і повідомив, що цей мамограф невдовзі доукомплектують, аби з його допомогою жінки в області могли проходити діагностику.

«На Сумщині в цьому році буде приділено багато уваги розвитку онкологічного диспансеру, покращенню надання медичної допомоги, а також створенню комфортних умов для роботи самих медичних працівників, – зазначив він. – До кінця літа ми плануємо завершити капітальну реконструкцію колишньої поліклініки обласної лікарні, де буде створена двоповерхова онкологічна поліклініка. На сьогодні вже є домовленість з народними депутатами від Сумщини про те, що ми за кошти ДФРР та обласного бюджету зробимо ремонтні роботи. А потім займемося покращенням обладнання».

За словами головного лікаря обласного онкодиспансеру Володимира Кононихіна, сучасний цифровий комп’ютерний мамограф надає можливість, у першу чергу, підвищити якість дослідження молочної залози, дозволяє проводити більш точну і детальну діагностику за рахунок можливостей постпроцесінгової обробки отриманих зображень: зміна рівня яскравості і контрастності; виділення та збільшення «зацікавленої» ділянки; акцентування на дрібних деталях і найтонших структурах, змінюючи їх візуальні якості, повідомив офіційний сайт Сумської обласної державної адміністрації.

До слова, мамограф не потребує використання плівки і хімічних реактивів, що сприяє отриманню економічного і екологічного ефекту та підвищить пропускну здатність кабінету мамографії.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.