«Швидку», в якій перебувала хвора жінка, врятували рятувальники

Сьогодні вночі, 28 січня 2019 року, до рятувальників надійшло повідомлення, що в селі Литвиновичі Кролевецького району в сніговому заметі застрягла карета швидкої допомоги.

За попередніми даними «швидка» прямувала з виклику до лікарні.

У ній перебували 3 медпрацівника та хвора жінка, повідомило Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Рухаючись на підйом, автівку занесло, і вона опинилась у сніговому заметі.

Два співробітники 22-ї державної пожежно-рятувальної частини, використовуючи всюдихідний ЗІЛ-130, надали допомогу медпрацівникам.

Вони витягли автомобіль на безпечну ділянку дороги, та супроводили його до районної лікарні...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.