Сьогодні БУРИНСЬКА ЛІКАРНЯ отримала сучасний кабінет фізичної терапії…

У Комунальному некомерційному підприємстві «Буринська лікарня ім.проф. М.П.Новаченка» сьогодні відкрито кабінет фізичної терапії...

До слова, кабінет фізичної терапії оснащений новітнім, високоефективним медичним обладнанням: лазер терапевтичний універсальний, апарат ударно-хвильової терапії, апарат пресотерапії, електростимулятор.

Прийом у кабінеті № 44 проводитимуть фізичний терапевт ВЛАДИСЛАВ МЕЛЬНИК та помічник фізичного терапевта АНЖЕЛА ЧУМАК, ВІКТОР ГНІДЕНКО.

КНП «Буринська лікарня» повідомила:

«Кабінет фізичної терапії запрошує Вас на наступні послуги:

-ПРЕСОТЕРАПІЯ

-ЛАЗЕРОТЕРАПІЯ

-УДАРНО-ХВИЛЬОВА ТЕРАПІЯ

-МІОСТИМУЛЯЦІЯ М'ЯЗІВ.

Послуги у кабінеті фізичної терапії надаються за призначенням лікаря. Пацієнти, котрі перебувають у стаціонарних відділеннях закладу, отримають послугу безоплатно.

Водночас усі бажаючі можуть скористатися послугами на платній основі через оплату у касі лікарні із видачею відповідних підтверджуючих чеків.

Тарифи на платні медичні послуги:

Пресотерарія (комплекс) -1 послуга -280 грн.

Пресотерапія рук, 1-а послуга – 120 грн.

Пресотерапія ніг,1-а послуга -120 грн.

Пресотерапія живота,1-а послуга -150 грн.

Лазеротерапія, 1-а послуга -188 грн.

Ударно-хвильова терапія, 1-а послуга -190 грн.

Міостимуляція м'язів ,1-а послуга -130 грн.

Для проходження процедур у фізичному кабінету при собі необхідно мати змінний одяг (штани, футболка), простирадло.

Запис на процедури проводиться у кабінеті №44 поліклінічного відділення.

-Графік роботи кабінету:

-Дні прийому: понеділок-субота.

-Вихідний – неділя.

-Час прийому: 9:00-15:00

-Перерва 12:00-13:00.

Процедури, які проводитимуться відтепер у фізкабінеті буринської лікарні, відповідають сучасним методам лікування задля відновлення здоров’я пацієнтів, налагодження ефективних способів повернення до повноцінного життя.

Гарантуємо цілковите зняття напруги!»

У школах СУМСЬКОЇ ГРОМАДИ тепер будуть перебувати офіцери безпеки… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/osvita/11570-u-shkolakh-sumskoyi-hromady-teper-budut-perebuvaty-ofitsery-bezpeky

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.