У школах СУМСЬКОЇ ГРОМАДИ тепер будуть перебувати офіцери безпеки…

У 25 закладах загальної середньої освіти Сумської громади стартував проєкт «Офіцер безпеки».

Про це під час апаратної наради в Сумській міській раді розповіла начальник управління освіти і науки Неля Вербицька.

За її словами, даний проєкт розрахований на 2024-2025 роки та впроваджується з метою забезпечення рівних, належних і безпечних умов здобуття освіти, організації безпечного освітнього середовища в закладах загальної середньої освіти відповідно до Концепції безпеки закладів освіти, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 7 квітня 2023 року Порядку раннього попередження та евакуації учасників освітнього процесу в разі нападу або ризику нападу на заклади освіти.

У проєкті беруть участь 63 школи Сумської області, зокрема 25 шкіл Сумської громади.

В рамках реалізації проєкту «Офіцер безпеки» на території громади у п’яти школах офіцерами безпеки є представники УПП в Сумській області, у п’яти школах – Сумського РУП, у 15 школах – батальйону УПО Сумської області. «Офіцер Служби освітньої безпеки – це не охоронець, а фаховий посадовець, який разом з адміністрацією навчального закладу відповідатиме за весь комплекс безпекових заходів, починаючи з допуску дітей до приміщення школи», – зазначила Неля Вербицька.

Вона також повідомила, що навчальна програма для офіцерів освітнього середовища вже розроблена. Підготовка триватиме за формулою 4+2: 4 місяці навчання та 2 місяці практичних тренувань.

Відповідні навчання для правоохоронців, які заступатимуть на службу в школах, розпочалися 15 січня.

Проєкт першочергово впроваджується в регіонах, які розташовані найближче до зон бойових дій або до кордону з Росією та Білоруссю (Сумська Чернігівська, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська та Рівненська області) ,повідомили в мерії.

Зауважимо, що БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА відмовилися від даного проєкту…

Виконавчий комітет БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ одноголосно прийняв рішення про відмову на території громади запровадження проєкту «Офіцер безпеки в закладах загальної середньої освіти (школах)» ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/osvita/11549-vykonavchyi-komitet-burynskoyi-miskoyi-rady-odnoholosno-pryiniav-rishennia-pro-vidmovu-na-terytorii-hromady-zaprovadzhennia-proiektu-ofitser-bezpeky-v-zakladakh-zahalnoi-serednoi-osvity-shkolakh#google_vignette

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.