У БУРИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ рятувальники надали допомогу кареті швидкої допомоги (відео)…

До Служби порятунку 101 надійшла інформація про необхідність надання допомоги в селі Вікторинівка, яка входить до складу БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

На місце виклику прибуло відділення 18-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Рятувальники оперативним автомобілем підвищеної прохідності вивільнили карету швидкої допомоги, яка застрягла на непроїзній ділянці дороги.

Всього для надання допомоги залучалося 3 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки ДСНС України, повідомило ГУ ДСНС України у Сумській області.

Погода на СУМЩИНІ з 19 по 21 грудня 2023 року: хмарно, опади, туман, на дорогах ожеледиця… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11387-pohoda-na-sumshchyni-z-19-po-21-hrudnia-2023-roku-khmarno-opady-tuman-na-dorohakh-ozheledytsia

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.