Буринська лікарня ім. професора М.П. Новаченка потрапила до переліку загальних лікарень на СУМЩИНІ…

Міністерством охорони здоров’я України в липні було погоджено надані від Сумщини пропозиції щодо функціонування спроможної медичної мережі в рамках Сумського госпітального округу, розвитку первинної медико-санітарної та екстреної допомоги.

Кластерними закладами визначено 6 лікарень: Конотопська центральна районна лікарня ім. Академіка Михайла Давидова, Охтирська центральна районна лікарня, Роменська центральна районна лікарня; Шосткинська центральна районна лікарня, у Сумах - Центральна міська клінічна лікарня і Клінічна лікарня Святого Пантелеймона, але за умови об’єднання із Клінічною лікарнею № 5.

У переліку загальних лікарень 12 установ: Білопільська міська лікарня, Буринська лікарня ім. професора М.П. Новаченка, Великописарівська лікарня, Глухівська міська лікарня, Краснопільська лікарня, Лебединська лікарня імені лікаря К.О. Зільберника, Кролевецька лікарня, Недригайлівська лікарня, Путивльська міська лікарня, Тростянецька міська лікарня, Ямпільська лікарня, Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди в Сумах.

Що ж насправді відбувається в БУРИНСЬКІЙ МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ? ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/medytsyna/9894-shcho-zh-naspravdi-vidbuvaietsia-v-burynskiy-miskiy-likarni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.