Закупили кисневі концентратори зі збитками в 4,3 млн грн: судитимуть двох медичних посадовців…

За даними слідства, на той час начальник Управління охорони здоров'я, вступивши у злочинну змову зі своєю заступницею, яка також виконувала повноваження голови тендерного комітету, організували закупівлю медичних товарів за завищеною вартістю.

Зокрема, використовуючи спрощену процедуру закупівлі, обвинувачені, попри наявність вигідніших та очевидно виграшних пропозицій, уклали договір на поставку медичного обладнання з товариством з обмеженою відповідальністю, яке запропонувало одну з найвищих цін за обладнання.

Відтак для медичних закладів було придбано кисневих концентраторів на 18 млн 981 тис. грн. Згідно з офіційною документацією усього їх було закуплено 513 шт, вартість одного становила 37 тис. грн. Однак відповідно до висновку експерта ринкова вартість ідентичного виробу станом на дату укладання договору поставки складала 28 тис. 680 грн. Відтак різниця на закупівлі вказаного медичного обладнання складає 4 280 472, 00 грн. Більш того, колишній начальник Управління відповідатиме ще й за неналежне виконання службових обов'язків. Так, перебуваючи на посаді директора однієї з медичних установ, за результатами проведення тендеру він уклав договір про закупівлю дизельного пального за ціною 23,50 грн за літр. У подальшому, в порушення чинного законодавства, сторони домовились збільшити ціну до 30,00 грн за 1 літр. Відтак державним інтересам завдано 230 тис. грн збитків.

Досудове розслідування завершено слідчими Сумського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Сумській області за матеріалами Управління Служби безпеки України в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

За матеріалами СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ судитимуть чиновника та підприємців, які розкрали 4,2 млн грн на реставрації пам’ятника архітектури в Охтирці… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11093-za-materialamy-sluzhby-bezpeky-ukrany-sudytymut-chynovnyka-ta-pidpryiemtsiv-iaki-rozkraly-4-2-mln-hrn-na-restavratsii-pamiatnyka-arkhitektury-v-okhtyrtsi

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.