В Успенці відбулася ділова та конструктивна зустріч щодо ремонту доріг ...

Сьогодні, 6 жовтня 2020 року, з жителями села, переважно – з аграріями, на зустріч прибули Максим Гузенко, депутат Верховної Ради України по мажоритарному округу №161 від партії «Слуга народу», до складу якого входить і Буринська ОТГ, Мирослав Бібик, голова Буринської районної державної адміністрації, Іван Рябоконь, кандидат на посаду міського голови м.Буринь, та кандидати в депутати Буринської міської ради Наталія Віноградова від партії «Пропозиція» та Євгеній Лішунов від партії «Слуга народу».

Розглядалися різні питання, але найбільше увага зосереджувалася на ремонті дороги Т-19-14 Хмелів-Чернеча Слобода-Буринь. Вона проходить територією Буринської ОТГ, зокрема, через Успенку та Вознесенку.

Чому ж вона не ремонтується?

Про це інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) уже писав у розділі ЕКОНОМІКА. Детально про це можна ПРОЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/ekonomika/6566-chomu-i-dosi-ne-remontuietsia-doroha-t-19-14-khmeliv-chernecha-sloboda-buryn

До слова, Максим Гузенко зауважив, що ямковий ремонт до Успенки буде вестися ще в нинішньому році.

А капітальний ремонт цієї дороги буде виконаний наступного 2021 року.

До речі, сучасна, з освітленням дорога буде зроблена від Конотопа до Сум через місто Буринь.

Також планується ще й ремонт ділянки шляху від Чумакового до Ворожби.

Значний доробок у ремонт доріг вносить й Іван Рябоконь, голова с.Слобода, а нині й кандидат на посаду Буринського міського голови. Він постійно звертається до відповідних інстанцій щодо ремонту доріг на Буринщині.

І вже позитивний результат очевидний. Ущент розбитий шлях Т 19-10 Контоп-Буринь-Чумакове, який був включений до державної програми «Велике будівництво», вже відремонтовано.

А щоб ця дорога була включена в 2020 році до державної програми «Велике будівництво» чимало зусиль доклав саме Максим Гузенко.

Щодо активної, а головне позитивно-результативної роботи Івана Рябоконя, то Максим Гузенко сказав так:

–Приємно працювати з таким керівником, який уміє комунікувати не тільки із жителями, але й державними інституціями, народними депутатами. Іван Іванович завжди ставить перед собою ті завдання, від вирішення яких залежить розвиток території, підвищується життєвий рівень людей – соціальний та економічний. Тому я й підтримую Івана Івановича Рябоконя в усіх його починаннях, які спрямовані на благо земляків…

Зустріч завершилася із сподіваннями, що після проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року, в Буринській ОТГ з новим керівництвом почнуться суттєві зміни на краще.

А виборці за зміни на краще віддадуть свої голоси під час виборів…

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.