Чому й досі не ремонтується дорога Т-19-14 Хмелів-Чернеча Слобода-Буринь?

Відповідь на це питання можна прочитати в листі Служби автомобільних доріг в Сумській області до голови Буринської об'єднаної територіальної громади Віктора Ладухи (на світлині).

Зауважимо, що дана дорога пролягла через села Вознесенка та Успенка, які входять до Буринської ОТГ.

Так що жителям цих населених пунктів при нинішній міській владі відверто нічого не світить.

Зрозуміло, що керівництву Буринської ОТГ до проблем селян байдуже.

Розбита дорога?

То нехай жителі сіл Буринської ОТГ достаються до Бурині по ній пішки…

На проєкт ремонту цієї дороги коштів так і не знайшлося, проте на закупівлю системи для голосування депутатів Буринської міської ради виділено значно більше грошей з міського бюджету, тобто, коштів платників податків. Чи не дивно це?

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.