Погода на СУМЩИНІ з 17 по 19 квітня 2024 року: мінлива хмарність, місцями опади…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Погода на СУМЩИНІ з 14 по 16 квітня 2024 року: мінлива хмарність, місцями опади… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11980-pohoda-na-sumshchyni-z-14-po-16-kvitnia-2024-roku-minlyva-khmarnist-mistsiamy-opady#google_vignette

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 17 квітня 2024 року погоду визначатиме атмосферний фронт: хмарно з проясненнями, вночі дощ, місцями туман, вдень дощ, місцями значний, місцями гроза. Вітер вночі південний, вдень північний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря складатиме вночі +6°..+11°, вдень +10°..+15°, по м.Суми вночі +9°..+11°, вдень +13°..+15°.

18 квітня 2024 року буде хмарно, короткочасний дощ, вдень місцями гроза. Вітер змінних напрямків сягатиме 3-8 м/с. Температура повітря складатиме вночі +5°..+10°, вдень +10°..+15°, місцями до +20°.

19 квітня 2024 року: хмарно з проясненнями, вночі короткочасний дощ, місцями гроза, вдень невеликі опади. Вітер південний сягатиме 15-20 м/с. Температура повітря протягом доби складатиме +5°..+10°.

Водій не справився з керуванням автомобіля: він загинув… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/11991-slidchi-vstanovliuiut-obstavyny-dtp-na-lebedynshchyni-u-iakii-zahynuv-vodii

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.