Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Саме підприємці, представники приватного бізнесу створюють нові робочі місця, допомагають реалізовувати проєкти на місцях»

Шановні підприємці Сумської області!

Від імені обласного депутатського корпусу вітаю вас з професійним святом.

Щороку в Україні першої неділі вересня відповідно до Указу Президента ще з 1998 року віншують підприємців – талановитих, сильних, енергійних та успішних людей. Це завдяки їх невтомній фантазії та невичерпним ідеям вирішується чимало соціально-економічних проблем.

Саме підприємці, представники приватного бізнесу створюють нові робочі місця, допомагають реалізовувати проєкти на місцях.

Дорогі друзі! Зичу вам успіхів у непростій, але дуже важливій для розвитку держави справі – бізнесі, а ще витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна ваша ідея буде не просто втілена в життя, а стане вдалою та успішною! Нехай реалізовуються всі ваші добрі наміри та починання!

З повагою,

ВОЛОДИМИР ТОКАР, голова Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.