У Бурині розпочався ремонт шляху державного значення Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі ЕКОНОМІКА 16 серпня 2020 року надрукував статтю «Іван Рябоконь, сільський голова с. Слобода: «Наші звернення про ремонт вщент розбитої дороги Т 19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове принесли позитивний результат».

І, дійсно, нині можна зауважити, що результат є позитивним.

Ремонт, все ж таки, вже розпочався.

А в тому, щоб ця дорога була включена в нинішньому році до державної програми «Велике будівництво» чимало зусиль доклав і Максим Гузенко, депутат Верховної Ради України по мажоритарному округу №161 від політичної партії «Слуга народу», до складу якого входять і Буринщина, і місто Буринь.

Про це на своїх сторінках також розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ).

І от нова приємна сьогоднішня новина щодо даного ремонту дороги.

Сьогодні, 7 вересня 2020 року, почалися підготовчі роботи з поточного і середньому ремонту шляху загального користування державного значення Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове.

Зоерема, такі роботи розпочалися в місті Буринь на вулиці Незалежності (поруч двох вокзалів та храму) до автозаправної станції – всього 560 метрів (на світлині).

Також розпочинається ремонт і по вулиці Першотравневій (від автозупинку біля вулиці Чкалова до крамниці «Гастрономчик») – всього 967 метрів.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.