Суми та Конотоп з’єднає найкраща дорога

Підприємство «Роад Констракшн», яке є членом Всеукраїнської дорожньої асоціації, взялося за ремонт автотраси Батурин - Конотоп - Суми.

Між двома найбільшими містами Сумщини – Сумами та Конотопом, – звичайно ж, є дорога із твердим покриттям…

Проте, той, хто нею їздить, навряд чи отримує задоволення.

Численні баюри та вибоїни негативно впливають не лише на безпеку руху та комфорт його учасників, а й на час, протягом якого можна дістатися із точки «С» до точки «К».

Та уже дуже скоро ситуація повинна кардинально покращится.

Підприємство «Роад Констракшн», яке є членом Всеукраїнської дорожньої асоціації та входить до групи компаній «RGM group», взялося виконувати замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області, повідомив сайт Йдеться про ремонт великих ділянок шляху між обласним центром та Конотопом на автотрасі Батурин - Конотоп - Суми.

На карті ця автомобільна дорога загального користування державного значення позначена як Р-61.

Чому фахівці вважають, що після ремонту дорога із Конотопа до Сум стане якщо не найкращою, то принаймні однією із кращих на території області? Лише тому, що іншого результату від виконавця, товариства «Роад Констракшн», ніхто не чекає. По-іншому воно просто не працює, а дорогу між двома найбільшими адміністративними центрами Сумщини відновлює у рамках програми Президента та уряду «Велике будівництво».

Об’єктом опікується голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко, і це зрозуміло: шлях, який ремонтується, має для області надзвичайно важливе значення. Він з’єднує у єдиний логістичний ланцюжок кілька доріг міжнародного та регіонального значення, серед яких Кіпті - Глухів - Бачівськ, Кролевець - Пирятин та Суми - Глухів.

–Влада оперативно зреагувала на звернення громадян та після проведення тендерних процедур спрямувала фінансування для комплексного розв’язання проблеми незадовільного стану дороги Батурин - Конотоп - Суми, – каже директор ТОВ «Роад Констракшн» Олексій Макарюк. – Реалізуючи дорожні та мостові проекти, які входять до програми Президента та уряду, ми не лише гарантуємо відмінну якість робіт, а й забезпечуємо жителів області додатковими робочими місцями. В умовах нинішньої соціально-економічної ситуації у державі та світі, вважаю, це дуже важливий момент для Сумщини.

Підприємство «Роад Констракшн» виконує на автодорозі Батурин - Конотоп - Суми весь комплекс робіт. Укладаються нижній та верхній шари твердого покриття, укріплюються узбіччя, наноситься горизонтальна дорожня розмітка та встановляться дорожні знаки.

Підприємство, можна сказати, здає свої об’єкти під ключ. У роботі застосовують новітні технології та використовують асфальтобетонну суміш власного виробництва. Для цього неподалік Сум збудували сучасний асфальтобетонний завод високої продуктивності: протягом години тут виготовляється до 200 тонн будівельної суміші, яка за якістю відповідає кращим європейським аналогам. На підприємстві пишаються, що своєю працею посилюють економіку області та держави в цілому.

Володимир ЧЕРНОВ.

Сумська область.

Фото надано автором.

Матеріал із сайту http://www.golos.com.ua

Про цей шлях, вірніше напрям між містами Конотоп та Суми, на своїх сторінках неодноразово писав й інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ)…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.