Володимир Токар, голова Сумської обласної ради, привітав колектив АТ «Технологія» з ювілеєм

Одне з найпотужніших підприємств Сумщини, яке відоме не лише в Україні, а й далеко за її межами, відзначило своє 30-річчя.

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради щиро привітав енергійний, цілеспрямований, кваліфікований колектив АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» з цією датою голова Сумської обласної ради Володимир Токар, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

«АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» постійно розвивається і розширюється. Тут створені відповідні умови для залучення інвесторів з метою розвитку великих потужностей. Для багатьох молодих людей робота у цьому професійному колективі є справжнім стартапом для подальшого професійного росту та самореалізації. 30 років біографії стали для компанії часом не лише стрімкого розвитку підприємства, потужного лідерського зростання, а й свідомої активної участі у благодійності», – підкреслив він.

Як дідомо, АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» є партнером Благодійного фонду «ТЕХНОЛОГІЯ». В рамках діяльності Фонду основні кошти спрямовуються на ремонт дитячих лікувальних установ і закупівлю обладнання, фінансову підтримку дитячих будинків та інші соціальні програми.

Володимир Токар подякував беззмінному керівнику АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» Володимиру Зайцю за довіру зарубіжних інвесторів до Сумщини, створення робочих місць, наповнення бюджету, розвиток соціальної сфери та благодійність.

Також він побажав трудовому корлективу в наступних десятиліттях своєї біографії працювати ще з більшою енергійністю, самовіддачею, результативністю. А ще – міцного здоров’я, мирного неба та впевненості в тому, що завтрашній день буде позитивним.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.