На Сумщині середня заробітна плата майже на 2,5 тисяч гривень менша, аніж в Україні

Як повідомило Головне управління статистики у Сумській області, у березні 2020 року нарахована заробітна плата одного штатного працівника на підприємствах Сумщини у середньому склала 9199 грн (в цілому по Україні – 11446 грн)…

Порівняно з березнем минулого року розмір середньої заробітної плати в області зріс на 15,0 відсотка, а реальна зарплата (з урахуванням змін споживчих цін на товари і послуги та рівня податків) підвищилася на 12,3 відсотка.

Заборгованість із виплати заробітної плати упродовж березня 2020 року збільшилася на 22,2 млн. грн і на 1 квітня 2020 року складала 384,3 млн. грн.

Найбільшими боржниками є ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання», яке заборгувало своїм працівникам 281,4 млн. грн, КП Шосткинський казенний завод «Зірка» (борг 29,7 млн. грн) та ВАТ «Selmi» (26,4 млн. грн).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.