Їде у автомобілі без ременя безпеки пасажир – водій може заплатити штраф до 8500 гривень, або…

За не пристебнутий ремінь безпеки пасажира українські водії можуть сплати чималий штраф, що влетить їм у копієчку.

Ціна за їзду без нього може складати до 8500 грн. І це ще не все, попереджає «Дорожній адвокат».

Водій несе відповідальність не тільки за те, що сам не користується ременем безпеки, а й за те, що перевозить пасажирів, які не пристебнуті.

Правила дорожнього руху зобов’язують водія особисто використовувати ремені безпеки, а також не перевозити пасажирів, не пристебнутих ременями безпеки, в тому числі на задньому сидінні.

Також Правила зобов’язують пасажирів бути пристебнутими під час пересування на транспортному засобі.

За порушення правил користування ременями безпеки на водія передбачено накладення адміністративного штрафу в розмірі 51 грн.

Якщо ж факти перевезення пасажирів, не пристебнутих ременями безпеки, буде виявлено поліцією при оформленні дорожньо-транспортної пригоди з відповідними наслідками, то на водія може бути накладено штраф за статтею 286 ККУ у розмірі від 2400 грн. до 8500 грн., або у вигляді обмеження волі на строк до 8-ми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3-х років...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.