У Конотопі вода подорожчала…

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Конотопської міської ради, на якому зокрема розглянули питання щодо коригування тарифів на водопостачання та водовідведення.

Заступник начальника управління економіки Олена Коваленко зауважила, що востаннє тарифи на водопостачання та водовідведення переглядалися 1 жовтня 2018 року. Відтоді змінилися декілька складових тарифу, серед яких мінімальна заробітна плата та вартість енергоносіїв.

Відповідно до коригування вартість водопостачання для мешканців конотопських багатоповерхівок становить 10,21 грн/м3, для тих, хто використовує внутрішньо будинкові мережі – 11.32 грн/м3; вартість водовідведення – 11,96 грн/м3 та 13.25 грн/м3 відповідно.

Це середня ціна за дані послуги порівняно з іншими містами Сумської області.

До слова, дорожче водопостачання коштує в Ромнах, Охтирці та Лебедині.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.