Через станції Білопілля, Ворожба, Путивль, Конотоп курсуватиме потяг «Суми-Одеса»

Улітку 2018 року курсував новий сезонний потяг 213/214 «Суми-Одеса».

Нинішнього літа він також буде курсувати з 1 червня по 16 вересня 2019 року.

Як повідомив завідувач кафедри економіки і управління КІ СумДУ, експерт з транспорту Дмитро Власенко, відправлення із Сум по непарних числах о 19 годині 53 хвилині, із Одеси – по парних о 13 годині 45 хвилин.

Потяг прямуіватиме через станції Білопілля, Ворожба, Путивль, Конотоп, Бахмач, Ніжин, Київ, Фастів, Козятин, Вінниця, Жмеринка.

До речі, нинішнього року ще й додано зупинку нп станції Вапнярка.

Потяг складається із купейних та плацкартних вагонів.

Квитки вже надійшли до продажу.

Вартість плацкарту із білизною на 1 червня 2019 року на потяг за маршрутом «Суми-Одеса» складає 262 грн., за маршрутом «Конотоп-Одеса» складає 232 грн.

Вартість купе із білизною на 1 червня 2019 року за маршрутом «Суми-Одеса» складає 435 грн., за маршрутом «Конотоп-Одеса» складає 378 грн.

На світлині: станція Путивль, що в місті Буринь, через неї курсуватиме потяг213/214 «Суми-Одеса».

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.