8 мільйонерів Сумщини уже подали свої декларації

Уже подано 8 декларацій жителями Сумщини, доходи яких перевищували 1 мільйон гривень.

Вони задекларували 57,6 млн. грн доходів. З них 5 мільйонерів проживають у Сумаї, 2 – Сумському районі, 1 – Шостці.

Всього громадянами подано 3335 декларацій про майновий стан і доходи. Кількість декларацій на 93 збільшилася порівняно з минулим роком.

Загалом жителями області задекларовано доходів у сумі 233,5 млн. грн, що на 33,3 млн. або 117 відс. більше показника минулого року.

При цьому, самостійно визначена до сплати сума податку на доходи фізичних осіб збільшилась на 3,3 млн. грн (на 123 відс.) і складає 17,8 млн. гривень.

Щодо зобов’язань з військового збору, то сума збільшилася на 0,6 млн. грн (на 130 відс.) і складає 2,9 млн. гривень.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.