Як повинні працювати депутати Буринської міської ради та голова міста Буринь? (відео)

Про це йшла мова на зустрічі депутатів від більшості нинішнього восьмого скликання Буринської міської ради з міськими головами, секретарем Буринської міської ради попередніх років Петром Жуком, Анатолієм Вороною, Антоніною Шевченко.

Нинішній міський голова Віктор Ладуха на зустрічі не був присутнім.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках розповідав, що протягом кількох місяців, які минули від дня виборів до органів місцевого самоврядування, у Буринській ОТГ так і не відбулася 1 сесія Буринської міської ради восьмого скликання.

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/polityka/7149-druhe-plenarne-zasidannia-1-sesii-burynskoi-miskoi-rady-tak-i-ne-rozpochalosia

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.