І знову пожежа в Буринській міській ОТГ (відео)…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі ПОДІЇ, що тільки останнім часом пожежі сталися в селах Успенка, Михайлівка, Ігорівка, які входять до Буринської міської об’єднаної територіальної громади та в місті Буринь.

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ:https://ivanzhytnyk.com/podiyi/7053-pozhezhi-v-burynskii-miskii-oth

І ось сьогодні, 16 лютого 2021 року, о 01 годині 19 хвилині до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вулмці 8 Березня у селі Червона Слобода.

Пожежу виявила господарка, яка відчула різкий запаху диму в помешканні.

На місце події було направлено черговий караул 23-ї державної пожежно-рятувальної частини.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено стіни та перекриття на площі до 8 квадратних метрів.

Утворилась загроза подальшого поширення вогню на решту житлового будинку.

Через сильне задимлення, вогнеборці працювали в апаратах для захисту органів дихання.

О 01 годині 50 хвилин загоряння локалізували, а о 03 годині 36 хвилин – ліквідували.

Усього на гасіння було залучено 1 одиниця спеціальної техніки та 4 чоловіки особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За попередніми даними, припустима причина пожежі – недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів, йдеться в повідомленні на сторінці «23 ДПРЧ Управління ДСНС України у Сумській області» в Фейсбуці.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.