Звернення Наталії Кузнєцової-Віноградової, голови ГО «УкФонд Лінія Життя» до жителів міста Буринь та Буринщини (відео)

Доброго дня, шановні друзі!

Я сьогодні хочу звернутися до Вас як голова громадської організації «Укрфонд Лінія Життя», котра переймається людським здоров’ям і життям.

Зважаючи на дуже складну ситуацію, яка склалася в країні, на Сумщині, і, зокрема, в місті Буринь та Буринському районі з коронавірусом, хочу, насамперед, звернутися до літніх людей та людей з хронічними захворювання: БУДЬ ЛАСКА, ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА. ПРОСІТЬ ДІТЕЙ, СУСІДІВ, ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ОСОБИСТО ДО МЕНЕ за номером телефону +38099976163

І ВАМ ПРИВЕЗУТЬ ПРОДУКТИ ТА ЛІКИ. Я ВПЕВНЕНА, НІХТО НЕ ВІДМОВИТЬ У ДОПОМОЗІ. Безкоштовній допомозі.

Ми вже доставляємо продукти харчування тим, кому вони потрібні.

У когось поряд немає дітей, хтось взагалі самітній. Не соромтеся. Зателефонуйте і ВАМ ДОПОМОЖУТЬ!

Дотримуватися карантину потрібно всім!

Захисні маски, до слова, цю маску я за 5 ХВИЛИН пошила особисто з широкого бинта. Це ви можете зробити і самі.

Захищайте себе, захищайте своїх рідних та знайомих.

Звертаюся до підприємців та всіх небайдужих жителів міста Буринь та Буринського району. Будь ласка, допоможіть нашій Буринській центральній районній лікарні.

Тут склалася катастрофічна ситуація щодо забезпечення медичним захисним одягом, вкрай обмаль кисневих концентраторів, всього тільки 2 апарати ШВЛ.

Шановні друзі, щоб не захворіти на дуже небезпечну хворобу – коронавірус, потрібно чітко дотримуватися карантинних заходів.

То ж, прошу, дотримуйтеся їх, і будьте здорові!

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.