Вірш прекрасного поета Григорія Склярова «Заховані слова» читає Наталія Кузнєцова-Віноградова (відео)

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках розповідав про презентацію поетичної книги прекрасного поета Григорія Склярова «Джерела б’ють».

На презентацію, яка відбулася в Сумах, були запрошені Іван Житник, член Національної спілки журналістів України, письменник, поет, блогер та Наталія Кузнєцова-Віноградова, член Національної спілки журналістів України, поетеса, блогер, голова ГО «УкрФонд Лінія Життя», з Бурині.

Пропонуємо читачам інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) відео Наталії Кузнєцової-Віноградової, на якому вона читає вірш Григорія Склярова «Заховані слова».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.