ФК «Альянс» (Липова Долина) гратиме в 1/4 фіналу Кубка України з футболу 2019/20 років (відео)

Як детально розповідав інтернет-портал БУТТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розділі СПОРТ, 30 жовтня 2019 року відбулися матчі 1/8 фіналу Кубка України 2019/20 років.

Порадував своїх уболівальників і Сумщину в цілому ФК «Альянс» з Липової Долини.

Адже вперше за всю історію області команда Другої ліги з області пробилася до ¼ фіналу Кубку України.

Липоводолинці, які виступають у Другій лізі чемпіонату України з футболу, перемогли першоліговий ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) з рахунком 5:3…

Жеребкування пар чвертьфіналу відбудеться 1 листопада 2019 року.

Базова дата проведення матчів 1/4 фіналу Кубка України з футболу – 4 березня 2020 року.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.