Як ФК «Альянс» (Липова Долина) переконливо переміг ФК «Реал Фарма» з Одеси (відео)

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ детально розповідав: 3 листопада 2019 року на стадіоні «Олімпійський, що в Сумах, відбувся матч 19 туру чемпіонату України з футболу у Другій лізі групи Б. ФК «Альянс» (Липова Долина) приймав команду ФК «Реал Фарма» (Одеса).

І переміг з переконливим рахунком 5:0.

Зауважимо, що 10 листопада 2019 року у 20 турі в Кривому Розі ФК «Альянс» (Липова Долина) зіграє проти місцевого ФК «Гірник».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.