FC «Gradus», за який грають футболісти з Буринщини та Недригайлівщини, виграв чемпіонство у Києві (відео)

Про команду FC «Gradus», яка складається з гравців із Недригайлівського та Буринського районів, та грала в міні-футбольному чемпіонаті «Elastiko» в Києві, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) уже розповідав у розділі СПОРТ.

У ньому взяло участь дуже сильних 10 команд.

І команда FC «Gradus» виграла золоті медалі!

Утім, як «градусівці» вигравали звання чемпіона, читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) дізнаються, коли переглянуть дане відео.

До слова, днями наші футболісти-земляки також вибороли почесний трофей – виграли відкритий турнір з міні-футболу на Кубок Солом'янського району в Києві…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.