ФК «Альянс» (Липова Долина) у чемпіонаті України з футболу у гостях переміг ФК «Чорноморець-2» з Одеси (відео)

У 18 турі чемпіонаті України серед команд Другої ліги групи Б команда ФК «Альянс» (Липова Долина) сьогодні, 27 жовтня 2019 року, в гостях грав проти ФК «Чорноморець-2» з Одеси.

Гра пройшла при вагомій перевазі липоводолинців. Цьому підтвердженням є й переконливий рахунок 5:1 на користь «альянсівців».

Голами за них відзначилися Сергій Приходько, Сергій Загинайлов та Владислав Шарай – двічі.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.