Помер міський голова Харкова Геннадій Кернес...

Ще 11 грудня 2020 року стало відомо, що у Геннадія Кернеса, знову обраного міського голови Харкова, відмовила вже друга нирка.

Він перебував на стовідсотковому діалізі – штучному виведенні продуктів життєдіяльності і надлишкової рідини з організму

Геннадій Кернес, який тривалий час лікувався від наслідків COVID-19, помер у ніч на 17 грудня 2020 року.

Інформацію про це Радіо Свобода підтвердив речник міської ради Харкова Юрій Сидоренко…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.