Помер колишній голова районної державної адміністрації….

Колишній голова Тростянецької районної державної адміністрації Анатолій Шишканов помер від коронавірусної хвороби...

Про це повідоммла Тростянецька міська рада на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Тростянецька міська рада глибоко сумує з приводу передчасної смерті Шишканова Анатолія Петровича, який очолював Тростянецьку районну державну адміністрацію з лютого 2012 до липня 2013 року.

Життя Анатолія Петровича забрала коронавірусна хвороба. Дуже сумно визнавати, що такої мудрої, чудової людини, талановитого керівника вже немає серед нас…

Тростянецька міська рада висловлює щирі співчуття родині та близьким покійного.

Нехай земля буде пухом шановному Анатолію Петровичу, а Господь прийме його душу в своє Царство. Царство небесне! Вічний спокій!»,– йдеться в повідомленні.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.