Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Державний прапор України – це гордість і слава нації, наш історичний дух, наша совість і незламність, вічно жива пам’ять про минуле!»

Шановні жителі Сумщини!

День Державного прапора України, що став одним із символів нашої незалежності, злагоди та свободи, відзначають усі українці.

Це данина поваги символу держави, що віками йшла до свого утвердження. Громадяни під найвищою національною святинею об’єдналися навколо спільної мети – відстоювання державності. Тож нехай майорить над землею наш синьо-жовтий стяг - гордість і слава нації, наш історичний дух, наша совість і незламність, вічно жива пам’ять про минуле! Прийміть від імені депутатського корпусу обласної ради найщиріші вітання з нагоди свята та побажання мирного неба, добробуту і щастя кожній родині.

З повагою,

ВОЛОДИМИР ТОКАР, голова Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.