Поліція Сумщини розшукує неповнолітню Катерину Цибульняк

Працівники Сумського районного відділу поліції розшукують 16-річну жительку Старого Села Катерину Цибульняк.

За словами рідних дівчини, вона 8 липня 2020 року поїхала до обласного центру і шість днів періодично виходила на зв‘язок.

Однак з 14 липня 2020 року її телефон не відповідає, і місцезнаходження дівчини залишається невідомим.

На вигляд дівчина має 16 років, худорлявої статури. Обличчя кругле, з високим чолом. Волосся довжиною до плечей, темне, пофарбоване до темно-вишневого відтінку. Особливі прикмети: на правій нозі з зовнішньої сторони мається татуювання у вигляді контуру сердечка або метелика.

При собі дівчина мала рюкзак теракотового кольору і мобільний телефон «HONER».

Може бути взута в червоні мокасини на чорній підошві.

Поліція розшукує дівчину і сподівається на допомогу небайдужих громадян. Якщо комусь відоме місцеперебування Катерини, чи хто бачив її при пересуванні транспортом, прохання повідомити про це за адресою: м.Суми, вул. С.Бендери, 11; телефони: (050)307-99-50 (чергова частина Сумського районного відділу поліції) або «102», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.