Магнітні бурі в липні 2020 року

Не секрет, що коливання магнітного поля Землі негативно відбивається на здоров`ї людського організму. Та найбільше це відчувають метеозалежні люди…

За прогнозами фахівців, магнітні бурі в липні нинішього року передбачаються в такі дні:

7 липня 2020 рокусередня магнітна буря.

15 липня 2020 рокусильна магнітна буря.

29 липня 2020 рокусередня магнітна буря.

Під час них можуть виникати головний біль, запаморочення, підвищена нервовість, різкі зміни настрою, підвищення артериального тиску, сонливість або безсоння, низька працездатність, відчуття втоми, біль у м`язах та суглобах.

Як же уберегтися від впливу магнітних бур?

Метеочутливим людям медики радять добре висипатися; не переїдати, відмовитися від жирної їжі, не пити алкоголь; не вживати кави і замінити її трав'яними чаями, відмовитися від інтенсивних тренувань.

А ще – якнайдовше відпочивати на свіжому повітрі…

Світлина Наталії Кузнєцової-Віноградової.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.