Не стало відомого на Сумщині поета Віктора Осадчого

Сьогодні, 25 квітня 2020 року, пішов із життя педагог, відомий в Сумській області та Україні поет Віктор Осадчий…

Віктор Макарович Осадчий народився 14 жовтня 1946 року в селі Чернеча Слобода.

З 1973 року, після закінчення Сумського педагогічного інституту ім. А.С.макаренка, безперервно працював до виходу на пенсію вчителем та директором Буриківської школи.

Публікувати вірші почав близько тридцяти років тому в районних, обласних та республіканських періодичних виданнях, в журналі «Перець».

Автор книг «Бистрина», «Дві цариці», «Рідне», «Гудило».

Друкувався в альманахах «Зерна», «Елегія» та «Елегія-2», «Слобожанщина», «Каштановий дім» та інших.

Проживав у місті Буринь.

Пам'ять про талановиту Людину – ВІКТОРА МАКАРОВИЧА ОСАДЧОГО – чудового вчителя, прекрасного літератора, тата, дідуся, чоловіка назавжди залишиться в серцях та душах тих, хто жив з ним поруч, працював, товаришував…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.